Hlavní stránka
   
   Kategorie posádek lodí
   
Přihláška k závodu on-line
 
  Přihlášené  posádky  lodí
 
Program pro přihlášené posádky lodí
 
Program pro návštěvníky akce
 
  Sponzoři akce
 
 
Ubytovací možnosti
 
 
Video dračí lodě Velké Dářko 2009 Video DRAČÍ LODĚ VELKÉ DÁŘKO 2008 Video - DRAČÍ LODĚ - Velké Dářko 2007 ( 48 MB )
2009 2008 2007

Posádky lodí - závazně přihlášené

 Firmy
   
1. Dafeplast Jihlava
Plastová okna, hliníková okna, vchodové dveře, zimní zahrady, garážová vrata ... TO VŠE JE DAFE-PLAST ! Popis firmy
   
2. Draci z Cooperu Žďár nad Sázavou
Cooper-Standard Automotive ČR s.r.o. Popis firmy
 
3. Kofein K team Ďábelská jízda Praha
PRO.MED.CS
PRO.MED.CS
4. Dolgit team - kdo maže ten jede... Praha
PRO.MED.CS PRO.MED.CS
   
5. COMPAKT - ITVysocina.cz Havlíčkův Brod
Compakt - ITVysočina.cz Compakt Havlíčkův Brod
6. FANS, a.s. Hlinsko
FANS, a.s. Hlinsko Fans, a.s.
   
 Firmy -  Dragonboat Grand Prix
   
1. MANNER DRAGONS Brno
Manner Manner
   
2. 2JCP Račice
2JCP a.s.
   
3. Mondi Štětí Štětí
Mondi Štětí mondi Štětí
   
4. Chládek & Tintěra, a.s. Litoměřice
 
 
Dragonboat Grand Prix
5. Haka Dragons Praha
  Haka dragons Praha
6. DL PONORKA Pardubice
  Dračí lodě Ponorka Pardubice
7. Dragon team Předonín Předonín
Dragon team Předonín
8. Brněnští draci Brno
9. Plzeň 2015 Plzeň
10. Yellow Submarine Mělník
11. SOKOL Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem
12. Satani z Doubí Třeboň
13. Škodováci Mladá Boleslav
14. Klub Třeboňských kaprů Třeboň
 Ženy
   
1. Dračice Škrdlovice
  Dračice - Škrdlovice
2. Plovoucí Rozárky Radostín
  Plovoucí rozárky
 
3. Ženy v pokušení Žďár nad Sázavou
 
4. TETANIC Žďár nad Sázavou
 
5. Rusalky Škrdlovice
 
 
6. Drakundy Karlov
 
7. Plzeňské Dračice Plzeň
 

 Liga Vysočiny

 
1. PERUN          první vítězná posádka 2007 Hluboká
 

Perun Hluboká

 
2. Choboty Žďár nad Sázavou
Choboty Žďár nad Sázavou
3. Plamínci Žďár nad Sázavou
  plamínci
4. Plameňáci Vyškov
  Plameňáci
5. Plovoucí Kung-Pao Radostín
logo Kung-Pao Radostín
6. Plovoucí jezevci Radostín
7. Uprchlíci Ždírec nad Doubravou
Uprchlíci Uprchlíci
8. RaJ vepřových hlav Milovy
 
9. Pardubický cihly Pardubice
 
10. Broučci a Berušky Žďár nad Sázavou
  Broučci a Berušky
11. KOZEL TEAM Žďár nad Sázavou
  3. místo DL Liga Vysočiny 2009
12. Plachetničky Hamry nad Sázavou
 
13. TJ Pustá Kamenice Pustá Kamenice
 
14. Hokejky Jihlava
 
15. Byli diskvalifikováni Polička
 
16. Ohnivý dech Svobodné Hamry
 
17. DL Elita Vysočiny Škrdlovice
 
18. Klub Dobráků Oudoleň
 
19. NAGA BESAR Praha
 
20. Ocelové těsto Praha
 
21. METALMANIE Žďár nad Sázavou
1. místo DL Liga Vysočiny  2009
22. SKP Karlov
 
23. Trestání jater Okrouhlice
 
24. Karlovy Varly Havlíčkův Brod
 
25. Vodkodrom Hradec Králové
   
26. Uragán Pardubice
   
27. Fernetové voči Sázava
   
28. Hroši Havlíčkův Brod
   
29. Draci kamarádi Žďár nad Sázavou
 
30. XXXL Škrdlovice
 
31. AF Bystré Bystré
 
32. Rudá hvězda Žďár nad Sázavou
 
 
   
   © funwind 2010

webmaster@dracilode.cz